Ignite dailylentės – degintos dailylentės be liepsnos

Prieš šimtus metų japonų medžio meistrai atrado, kad galima pailginti medienos tarnavimo laiką, išdeginant jos atvirą paviršių. Šis procesas, vadinamas yakisugi, leido sukurti pavydėtinus, stulbinančius rezultatus, kurie ir šiandien yra labai paklausūs.

Tradicinis yakisugi yra gražus, tačiau jį naudoti gali būti problemiška. Įprastai yakisugi paliekamas tik apanglėjęs medienos paviršius, atsparus puvimui. Ignite dailylentės suteikia tokią pat patrauklią išvaizdą, o ilgaamžiškumą – iki pat šerdies. Be to, skirtingai nei deginta mediena, Ignite neturi nešvarių nuodegų liekanų problemos. Mėgaukitės stulbinamai tikroviška yakisugi išvaizda – be ugnies.

Ignite gaminių asortimentą sudaro akį traukiančios išorinės ir vidinės apdailos dailylentės, taip pat sieninės dailylentės su papildoma pirčiai tinkama apdaila.

Degintos medienos išvaizda be degiklio

Ignite dailylenčių firminis drakono formos raštas sukuriamas įspaudžiant ir tonuojant termiškai modifikuotą eglės medieną. Skirtingai nuo šiuolaikinio yakisugi (kaip dar vadinama deginta mediena), kuris dažnai kuriamas rankomis su degikliu, Ignite gaminamas apgaulingai be liepsnos.

Ilgalaikis žavesys

Laikui bėgant apanglėjęs yakisugi dangos paviršius nusitrina ir karbonizuotos dalelės nukrenta. Be to, šio tipo dangos negalima prižiūrėti – ji turi keistis laikui bėgant. Ignite raštas yra pastovus, o dėl intensyvaus terminio modifikavimo proceso Thermory paviršiaus spalva taip pat išlieka ilgiau.

Lengva priežiūra, kad autentiška apanglėjusi išvaizda išliktų ilgus metus

Jei dažų sluoksnis nusidėvi arba laikui bėgant dangos išvaizda tampa nelygi, rekomenduojame atlikti priežiūrinį dažymą šiais minimaliais intervalais:

  • Ignite 5, kas 5 metus, naudojant vandens pagrindo pusiau skaidrius juodus dažus.
  • Ignite 7, kas 7 metus dažykite vandens pagrindo neskaidriais (pilnai dengiančiais) RAL9005 dažais.

Reguliariai dengiant lentas juodais dažais, išsaugomas vizualinis degintos dailylentės paviršiaus efektas.

Ignite dailylentės užtikrina išskirtinę išvaizdą

Ignite dailylentės suteikia drąsią išvaizdą, kuri sužadins jūsų projektą, ir kartu užtikrina stabilumą bei ilgaamžiškumą. Tiesą sakant, Ignite atsparumas puvimui vertinamas 25+ metų!

Taip yra todėl, kad, kaip ir visiems mūsų gaminiams, Ignite yra taikomas mūsų ekspertinis terminio modifikavimo procesas, kurio metu mediena natūraliai sustiprinama naudojant tik šilumą ir garus, todėl ji tampa nepralenkiamai atspari puvimui ir matmenų stabilumui.

PERŽIŪRĖTI PRODUKTUS

Unikali pirtis iš termo medienos!

Pritaikykite savo pirtį su specialiai pirčiai sukurta Sauna Ignite gaminių linija. Natūralaus alksnio profilis turi įspaustą drakono raštą ir yra padengtas juodu pirties vašku.

Sauna Ignite serija leidžia sukurti išties dekoratyvų pirties dizainą ir sutaupyti pirties apdailos išlaidų.

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI