Bešakės termo radiata pušies dailylentės

Mūsų termiškai modifikuotos radiata pušies dailylentės yra be šakų, gražaus aukso rudos spalvos atspalvio. Kiekviena lenta yra unikali, su savo natūralia tekstūra. Terminis modifikavimas ne tik suteikia medienai daugiau estetinio patrauklumo, bet ir pagerina jos matmenų stabilumą bei padidina patvarumą, o tai svarbu naudojant medieną lauke. Jei naudojami tinkami montavimo būdai, termiškai modifikuota radiata pušis yra atspari puvimui daugiau nei 15 metų. Kad dar labiau padidintumėte jos ilgaamžiškumą, prieš montuodami rekomenduojame apdailą iš visų keturių pusių apdoroti alyva arba dažais. Siūlome įvairių profilių, įskaitant profilius, kuriuos galima paslėptai pritvirtinti ir kurie leidžia itin lengvai sumontuoti dailylentes su nepriekaištinga išvaizda. Termiškai modifikuota mediena yra natūralus, patvarus ir ekologiškas pasirinkimas.

Itin patvarios, gražios dailylentės be šakų

BEŠAKĖ MEDIENA

Vienoda, estetiška išvaizda

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadai be matomų medsraigčių

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis.

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo radiata pušies dailylentės atsparios puvimui 15+ metų

MATMENŲ STABILUMAS

Didesnis matmenų stabilumas bet kokiomis oro sąlygomis

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Thermo radiata pušies apdaila puošia namus ir viešąsias erdves

Kodėl verta rinktis termo radiata pušies apdailą?

  • Jei ieškote spygliuočių medienos be šakų, kuri yra pakankamai patvari, kad išsilaikytų lauke, rinkitės apdailą, pagamintą iš termiškai modifikuotos radiata pušies.
  • Terminis modifikavimas padidina radiata pušies ilgaamžiškumą (2 klasė, 15+ metų), o tai labai svarbu naudojant lauke.
  • Dėl mažesnio termiškai modifikuotos medienos gebėjimo sugerti drėgmę ir mažesnio drėgmės absorbcijos greičio ji mažiau deformuojasi, todėl yra puikus pasirinkimas naudoti lauke.
  • Terminė modifikacija suteikia radiata pušiai gražų aukso rudumo atspalvį. Mūsų termiškai modifikuota radiata pušis yra ne tik patvari, bet ir ekologiška, nes terminio modifikavimo procese nenaudojamos cheminės medžiagos ir nesusidaro jokių kenksmingų atliekų.

PERŽIŪRĖTI PRODUKTUS

Papildomos parinktys nepriekaištingai išvaizdai ir lengvam montavimui

ŠUKAVIMAS

Išryškina natūralią medienos tekstūrą

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadai be matomų medsraigčių

GALIMYBĖ JUNGTI ILGIU

Mažina atliekų kiekį, taupo išlaidas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Radiata pušis – spygliuočių medis be šakų

Radiata pušis (Pinus radiata) – pušinių šeimos spygliuočių medis, priklausantis Pinus genčiai. Radiata pušis auginama Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Čilėje, Ispanijoje ir kituose regionuose, o medžiai per augimo laikotarpį paprastai genimi du kartus, kad būtų pašalintos apatinės šakos ir medis užaugtų be šakų. Radiata pušis yra greitai auganti, aukštos kokybės mediena, kuri greitai pasiekia pjovimo brandą. Tačiau dėl greito augimo jos mediena yra lengvesnė, minkštesnė ir poringesnė nei paprastosios pušies.

Radiata pušis puikiai tinka terminiam modifikavimui, per šį procesą ji tampa patvaresnė ir stabilesnė bei įgauna gražią aukso rudumo spalvą. Savo asortimente siūlome radiata pušies dailylentes skirtas naudoti vidaus patalpose ir lauke.

Medienos spalva laikui bėgant keičiasi

Dėl terminės modifikacijos radiata pušis įgauna natūraliai gražų aukso rudumo atspalvį.

Kaip ir bet kurios kitos medienos, termiškai modifikuotos radiata pušies paviršius laikui bėgant išblunka iki natūralios sidabriškai pilkos spalvos. Šis procesas prasideda iš karto po gaminių sumontavimo ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo to, kiek ultravioletinių spindulių juos veikia. Lentų ilgaamžiškumui tai įtakos neturi.

Reikia atsižvelgti į tai, kad mediena yra natūrali medžiaga ir spalvos kitimas laikui bėgant gali būti netolygus. Kiekviena lentelė sensta savaip. O skirtingos namo fasado pusės sensta skirtingai, priklausomai nuo ant lentos krintančios saulės ir lietaus. Norint sumažinti terminės medienos spalvos pakitimus arba atkurti pirminę spalvą, lentas galima apsaugoti jas padengiant UV spinduliams atsparia pigmentine apdaila (vašku, beicu, dažais, mineraline alyva ir pan.).

Sienų dangos priežiūra, alyvuoti ar nealyvuoti?

Termiškai modifikuotoms sienų apdailos dailylentėms nebūtinai reikalingas paviršiaus apdorojimas. Tačiau, jei norite išsaugoti ar pakeisti termo medienos atspalvį, rekomenduojame prieš montuojant dailylentes alyvuoti UV spinduliams atsparia alyva ir alyvavimo procesą kartoti kas 3 metus.

Alyva turėtų būti tepama tik ant švarių, lygių, nedulkėtų paviršių. Prieš tepdami alyvą visai apkalai, išbandykite ją ant nedidelio medienos gabalėlio, naudodami nedidelį kiekį alyvos. Laikykitės alyvos gamintojo nurodymų.

Rekomendacijos, kaip įrengti termo radiata pušies apdailą

Kad dailylentės tarnautų kuo ilgiau, labai svarbu naudoti tinkamus montavimo būdus.

  • Pagrindo konstrukcijai rekomenduojame naudoti sijas iš termiškai modifikuotos pušies, kurių ilgaamžiškumo klasė yra 2. Tokiu būdu pagrindo konstrukcija tarnaus taip pat ilgai, kaip ir dailylentės.
  • Rinkitės paslėpto tvirtinimo elementus, kad sukurtumėte fasadą be jokių matomų varžtų.
  • Rinkdamiesi apdailos dailylentes, kurios tarpusavyje jungiasi ilgiu, galite sumažinti laiko, darbo ir medžiagų sąnaudas montuodami skirtingo ilgio dailylentes. Su špuntu iš galo jungtys gali būti ne būtinai sujungtos tiesiai ant skersinio.
  • Dėl montavimo taisyklių ir reikalavimų vadovaukitės TERMO APDAILOS MONTAVIMO INSTRUKCIJA.