Ilgaamžės termo eglės dailylentės

Termiškai modifikuotos eglės dailylentės suteikia jūsų fasadui natūralią sodrią išvaizdą su matomomis šakomis. Terminė modifikacija suteikia eglei puikų atsparumą atmosferos poveikiui ir ilgaamžiškumą, taip pat natūraliai gražų šviesiai auksinį atspalvį.

Termiškai modifikuota mediena yra natūralus, patvarus ir ekologiškas pasirinkimas.

Itin patvarios dailylentės su gražiomis šakomis

MATOMOS ŠAKOS

Natūralus eglės medienos grožis

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Patraukli apdaila be matomų varžtų

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo eglės dailylentės lentos atsparios puvimui daugiau nei 25 metus

STABILUMAS

Didesnis matmenų stabilumas bet kokiomis oro sąlygomis

TVARU

Mediena, gauta iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų.

Kodėl verta rinktis termo eglės dailylentes?

  • Jei pageidaujate paprastos, natūraliai atrodančios medienos, bet jums reikia aukščiausios kokybės patvarumo, termo eglė yra puiki medžiaga jūsų terasai.
  • Dėl termo modifikacijos eglė įgyja aukščiausią patvarumo klasę (1 klasė, 25+ metų), todėl jūsų fasadai puikiai atrodys dešimtmečius.
  • Dėl terminės modifikacijos sumažėjus medienos gebėjimui sugerti drėgmę ir normai, mažiau deformuojasi dėl drėgmės.
  • Terminė modifikacija suteikia eglei gražų aukso rudumo atspalvį.
  • Mūsų termoeglė ne tik ilgaamžė, bet ir ekologiška, nes terminio modifikavimo procese nenaudojamos cheminės medžiagos ir nesusidaro jokių kenksmingų atliekų.
  • Siūlome termiškai modifikuotą eglę su Nordic Swan Ecolabel ženklu, kuris patvirtina, kad mediena yra kilusi iš atsakingai tvarkomų miškų, joje nėra cheminių medžiagų ir ji yra itin patvari, kai naudojama lauke.

 

PERŽIŪRĖTI PRODUKTUS

Papildomos parinktys lengvam montavimui ir nepriekaištingai apdailai

ŠUKAVIMAS

Išryškina natūralią medienos tekstūrą

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadas be matomų medsraigčių

GALIMYBĖ JUNGTI ILGIU

Mažina atliekų kiekį, taupo išlaidas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Termo eglės dailylentės idealiai tinka ramiai, žemiškai aplinkai sukurti

Šukuotas paviršius išryškina matomas medienos šakeles ir išryškina natūralų jos grožį, todėl terasos puikiai tinka kaimiškam namui ar miesto būstui, suprojektuotam pagal kaimišką stilių.

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Iš eglės išsiskiria mažiau dervų

Paprastoji eglė (Picea abies) – Europoje paplitęs pušinių šeimos pušų genties spygliuočių medis.
Neapdorota eglės mediena yra lengva, minkšta, beveik baltos spalvos, vidutinių mechaninių savybių. Eglė lengviau skyla nei pušis, tačiau ji mažiau dervinga. Mediena labai gerai tinka terminiam modifikavimui, dėl kurio ji tampa gerokai patvaresnė ir stabilesnė, o kartu įgauna gražų aukso rudumo atspalvį.

Laikui bėgant medienos spalva kinta

Dėl terminės modifikacijos eglės mediena įgauna gražų aukso rudumo atspalvį.

Kaip ir bet kurios kitos medienos, termiškai modifikuotos eglės paviršius laikui bėgant išblunka iki natūralios sidabriškai pilkos spalvos. Šis procesas prasideda iškart po gaminių sumontavimo ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo to, kiek ultravioletinių spindulių juos veikia. Lentų ilgaamžiškumui tai įtakos neturi. Jei norite išsaugoti tamsesnį termiškai modifikuotos medienos atspalvį, rekomenduojame

Dailylenčių priežiūra Tepti ar ne tepti?

Termiškai modifikuotoms sienų dangoms nebūtinai reikia apdoroti paviršių. Tačiau, jei norite išsaugoti ar pakeisti termiškai modifikuotos medienos atspalvį, rekomenduojame prieš montuojant plokštes patepti jas UV spinduliams atsparia alyva, o tepimo procesą pakartoti kas 3 metus. Alyva turėtų būti tepama tik ant švarių, lygių, nedulkėtų paviršių. Prieš tepdami alyvą visai apkalai, išbandykite ją ant nedidelio medienos gabalėlio, naudodami nedidelį kiekį alyvos. Laikykitės alyvos gamintojo nurodymų.

PERŽIŪRĖTI PRODUKTUS

Rekomendacijos, kaip montuoti termo eglės dailylentes

Kad dailylentės tarnautų kuo ilgiau, labai svarbu naudoti tinkamus montavimo būdus

  • Pagrindo konstrukcijai rekomenduojame naudoti sijas iš termiškai modifikuotos eglės, kurių ilgaamžiškumo klasė yra 1. Tokiu būdu pagrindo konstrukcija tarnaus taip pat ilgai, kaip ir dailylentės.
  • Pasirinkę apdailą su galų jungimu, galite sumažinti laiko, darbo ir medžiagų sąnaudas montuodami skirtingo ilgio plokštes. Naudojant galų suderinimą, lentos nebūtinai turi jungtis tiesiai virš sijų.
  • Naudodami montavimo varžtus, neįsukite jų per giliai į medieną – kad išvengtumėte vandens prasiskverbimo, varžtų galvutės turėtų būti beveik lygiai su medienos paviršiumi.