Bešakės termo uosio dailylentės

Naudodami termo uosio dailylentes galite sukurti laikui nepavaldų elegantišką fasadą arba šiltą ir jaukią atmosferą patalpose. Be šio estetinio patrauklumo, po gražiu paviršiumi slepiasi dar kelios svarbios savybės – ilgaamžiškumas, paprastos montavimo galimybės ir lengva priežiūra. Mūsų termo uosio dangos suteikia jums visa tai ir dar daugiau nepriekaištingų savybių.

Termo uosio dailylentės pasižymi aukščiausia prieinama patvarumo klase, yra stabilių matmenų, be šakų ir sodraus, gilaus atspalvio. Mūsų asortimente yra profilių, kuriuos galima naudoti paprasčiausiai ir be jokių matomų tvirtinimo detalių montuojant apdailą. Termiškai modifikuota mediena yra natūrali, be cheminių medžiagų ir nekenksminga aplinkai.

Aukščiausios įmanomos patvarumo klasės dailylentės be šakų

BEŠAKĖ MEDIENA

Vienoda, estetiška išvaizda

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo uosio dailylentės turi aukščiausią galimą patvarumo klasę

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadai be matomų medsraigčių

Viso pasaulio architektai termo uosį naudojo įvairiuose įspūdinguose projektuose

Kodėl verta rinktis termo uosio apdailą?

  • Jei ieškote patvarios ir stabilios medžiagos, tinkamos naudoti lauke, jums tinka termo uosio danga. Tai idealus pasirinkimas tiems, kuriems iš tiesų rūpi aplinka ir kurie nori sumažinti savo ekologinį pėdsaką.
  • Termiškai modifikuotas uosis yra ekologiška tropinės medienos alternatyva – mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų miškų, niekada nepirksime medienos, kuri yra kilusi iš nykstančių miškų, tropinių miškų ar atogrąžų miškų.
  • Termiškai modifikuoto uosio ilgaamžiškumo savybės panašios į tropinės medienos (1 klasė, 25 ir daugiau metų), o matmenų stabilumas yra didesnis.
  • Termiškai modifikuota mediena pasižymi mažesniu drėgmės sugėrimo gebėjimu ir greičiu, todėl mažiau deformuojasi dėl drėgmės, o tai reiškia, kad mediena mažiau susitraukia ir išsiplečia, kai naudojama lauke.
  • Mūsų termiškai modifikuotas uosis yra gamtai nekenksminga medžiaga, nes terminio modifikavimo procese nenaudojami jokie chemikalai ir nesusidaro jokių pavojingų atliekų.
  • Termiškai modifikuotą uosį lengviau apdoroti nei tropinę medieną.

 

Papildomos parinktys lengvam montavimui ir nepriekaištingai apdailai

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadai be matomų medsraigčių

GALIMYBĖ JUNGTI ILGIU

Mažina atliekų kiekį, taupo išlaidas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Mūsų standartinis termo uosio gaminių pasirinkimas

Termo uosis C7J

Paslėptas montavimas PaCS clip

Daugiau

Termo uosis C9

Paslėptas montavimas

Daugiau

Termo uosis C4J

Paslėptas montavimas PaCS clip

Daugiau

Termo uosio dailylentės

Žiūrėti visus termo uosio dailylenčių profilius

Daugiau

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Termiškai modifikuotas uosis – atsakinga tropinės medienos alternatyva

Atogrąžų mediena laikoma auksiniu medienos ilgaamžiškumo standartu. Ši mediena, žinoma, yra vertinga, tačiau jai įsigyti iškirsti milijonai hektarų atogrąžų miškų. Siūlome alternatyvą – naudoti medžių rūšis, kurių mediena po terminio modifikavimo savo patvarumu ir funkcionalumu prilygsta atogrąžų medžių rūšims, ir neiškertant atogrąžų miškų.

Mūsų termo medienos dailylentės yra natūraliai tokios pat pat patvarios kaip atogrąžų mediena arba net dar patvaresnės, o jų spalva sodri ir gili. Skirtingai nuo tropinių lapuočių medienos, termo mediena yra ekologiška, netoksiška ir tinkamai sumontavus, atspari puvimui mažiausiai 25 metus.

Termo uosio mediena

Uosis (Fraxinus excelsior arba Fraxinus americana) – Oleaceae šeimos lapuočių medis, augantis Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Uosio mediena yra vertinga, ilgaamžė ir tvirta, o dėl savo dekoratyvios išvaizdos ir patrauklios tekstūros ji yra puiki medžiaga sienų ir grindų paviršiams. Terminė modifikacija suteikia uosiui išskirtinį patvarumą ir egzotišką atspalvį, todėl jis yra ekologiška alternatyva atogrąžų lapuočių medienai.

Medienos spalva laikui bėgant keičiasi

Dėl terminipo apdorojimo uosio mediena įgauna egzotišką tamsiai rudą spalvą.

Kaip ir bet kurios kitos medienos, termiškai modifikuoto uosio paviršius laikui bėgant išblunka iki natūralios sidabriškai pilkos spalvos. Šis procesas prasideda iškart po gaminių sumontavimo ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo to, kiek ultravioletinių spindulių juos veikia. Lentų ilgaamžiškumui tai įtakos neturi.

Sienų dangos priežiūra alyvuoti ar nealyvuoti?

Termiškai modifikuotoms sienų dangoms nebūtinai reikia apdoroti paviršių. Tačiau, jei norite išsaugoti arba pakeisti termiškai modifikuotos medienos atspalvį, rekomenduojame prieš montuojant dailylentes patepti UV spinduliams atsparia alyva. Alyva turėtų būti tepama tik ant švarių, lygių, nedulkėtų paviršių. Prieš tepdami alyvą visai dailylentei, išbandykite ją ant nedidelio medžio gabalėlio, naudodami nedidelį kiekį alyvos. Laikykitės alyvos gamintojo nurodymų

Keturios rekomendacijos, kaip įrengti termo uosio apdailą

Kad dailylentės tarnautų kuo ilgiau, labai svarbu naudoti tinkamus montavimo būdus.

  • Pagrindo konstrukcijai rekomenduojame naudoti sijas iš termiškai modifikuotos pušies, kurių ilgaamžiškumo klasė yra 2. Tokiu būdu pagrindo konstrukcija tarnaus taip pat ilgai, kaip ir jūsų dailylentės.
  • Rinkitės paslėpto tvirtinimo tvirtinimo elementus, kad sukurtumėte fasadą be jokių matomų varžtų.
  • Jei nuspręsite tvirtinti apdailą varžtais, rekomenduojame iš anksto išgręžti skyles lentose, kad varžtai nesuskaldytų medienos.
  • Rinkdamiesi apdailos dailylentes, kurios tarpusavyje jungiasi ilgiu, galite sumažinti laiko, darbo ir medžiagų sąnaudas montuodami skirtingo ilgio dailylentes. Su špuntu iš galo jungtys gali būti ne būtinai sujungtos tiesiai ant skersinio.