Bešakė eglutės rašto termo uosio terasa

Anksčiau terasa galėjo būti tik praktiška lauko erdvė, tačiau dabar ji turi atspindėti jūsų namų stilių, perteikti jūsų asmeninį skonį ir tenkinti jūsų šeimos poreikius. “Thermory” eglutės terasinių lentų asortimentas atitinka visus reikalavimus, nes yra nepakartojamai glotnus ir malonus natūralios medienos prisilietimas.

Herringbone asortimentas gaminamas naudojant mūsų termo uosį, kuris pasižymi aukščiausia galimo ilgaamžiškumo klase, taip pat matmenų stabilumu, be šakų ir sodriu, giliu atspalviu. Termiškai modifikuota mediena yra natūrali, be cheminių medžiagų ir nekenksminga aplinkai.

Dėl naujoviškos “Thermory Herringbone” modulinės sistemos stilingą eglutės terasą įrengti greičiau ir paprasčiau nei bet kada anksčiau – jūsų terasa bus paruošta naudoti per mažiau nei trečdalį įprasto laiko!

Patogios, be šakų, natūraliai patvarios terasinės lentos

BEŠAKĖ MEDIENA

Vienoda, estetiška išvaizda

GLOTNUS PAVIRŠIUS

Patogi terasa be atplaišų

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo uosio terasinės lentos turi aukščiausią galimą patvarumo klasę

VAIKŠČIOJIMAS BASOMIS

Terasos neperkaista saulėje

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Mūsų eglutės terasos grindys pagamintos iš specialių modulių

Paklotų moduliai ir pradinio bei galinio kampo moduliai parduodami atskirai, todėl galite įsigyti tik tas dalis, kurių reikia jūsų terasos dydžiui.

Pagrindinio modulio dydis: 28 x 812 x 1968 mm
Pagrindinio modulio pakuotės turinys: Keturi eglutės formos baziniai moduliai (1,6 m² ploto), nerūdijančio plieno varžtai, montavimo instrukcija.

Papildomos dalys, esančios kiekvienoje kitoje dėžėje: Vienas tarpinis pleištas ir dvi juostelės, skirtos pritvirtinti prie modulių galinės dalies, kad būtų galima sumontuoti kraštinį elementą.

Pradinio ir galinio modulio dydis: 28 x 1624 x 394 mm
Pradinio ir galinio modulio pakuotės turinys: Du pradiniai moduliai ir du galiniai moduliai, nerūdijančio plieno varžtai

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Kodėl verta rinktis Herringbone termo uosio terasines lentas?

  • Jei ieškote gražaus eglutės rašto ir patvarios bei stabilios medžiagos, tinkamos naudoti lauke, “Herringbone” termoapdailos terasinės lentos idealiai tinka jums.
  • Termiškai modifikuotas uosis yra ekologiška tropinės medienos alternatyva – mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų miškų, todėl niekada nepirksime medienos, kuri yra kilusi iš nykstančių miškų, tropinių miškų ar atogrąžų miškų.
  • Termiškai modifikuoto uosio ilgaamžiškumas panašus į tropinės medienos (1 klasė, 25 ir daugiau metų), o matmenų stabilumas yra didesnis.
  • Termiškai modifikuota mediena mažiau sugeria drėgmės ir dėl mažesnio drėgmės absorbcijos gebėjimo ir greičio mažiau deformuojasi dėl drėgmės, o tai reiškia, kad mediena mažiau traukiasi ir plečiasi, kai naudojama lauke.
  • Mūsų termiškai modifikuotas uosis yra gamtai draugiška medžiaga, nes terminio modifikavimo metu nenaudojami jokie chemikalai ir nesusidaro jokių kenksmingų atliekų

Lengvas montavimas ir nepriekaištinga išvaizda

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Terasa be matomų medsraigčių

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

AUKŠČIAUSIO LYGIO ESTETIKA

Sukurti eglutės rašto terasą yra labai paprasta

  • Pagrindinei konstrukcijai rekomenduojame naudoti termiškai modifikuotas uosio arba eglės sijas, kurių patvarumo klasė yra 1 (25 ir daugiau metų). Tokiu būdu pagrindo konstrukcija tarnaus tiek pat laiko, kiek ir jūsų terasa.
  • Eglutės paklotų moduliai puikiai dera tarpusavyje, todėl be vargo sukursite tolygų eglutės raštą. Tvirtinimo juostos sulygiuoja lentas, todėl jas lengva montuoti.
  • Pradinis ir galinis moduliai leidžia lengvai įrengti kiekvienos eilės pradžią ir pabaigą. Jie parduodami atskirai nuo įprastų terasos modulių, todėl galite užsisakyti tiek, kiek reikia Jūsų terasai įrengti.
  • Kartu su terasų moduliais pateikiami nerūdijančio plieno varžtai.

Eglutės rašto terasos moduliai gaminami iš termo uosio

Uosis (Fraxinus excelsior arba Fraxinus americana) – Oleaceae šeimos lapuočių medis, augantis Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Uosio mediena yra vertinga, ilgaamžė ir tvirta, o dėl savo dekoratyvios išvaizdos ir patrauklios tekstūros ji yra puiki medžiaga sienų ir grindų paviršiams. Terminė modifikacija suteikia uosiui išskirtinį patvarumą ir egzotišką atspalvį, todėl jis yra ekologiška alternatyva atogrąžų lapuočių medienai.