Bešakės termo uosio terasinės lentos

Nėra abejonių, kad termiškai modifikuota uosio mediena sukurs puikiai atrodančią terasą. Tačiau po patraukliu paviršiumi slepiasi kelios ne mažiau svarbios savybės – ilgaamžiškumas ir lengvas montavimas. Šias savybes galima rasti visose mūsų termiškai modifikuoto uosio terasų lentose, atitinkančiose aukštus standartus.

Termiškai modifikuoto uosio terasinės lentos gali pasigirti aukščiausia prieinama patvarumo klase, jos nesitraukia ir nesiplečia. Be to, jos neturi šakų ir pasižymi giliu, sodriu atspalviu. Į asortimentą įeina profiliai, leidžiantys įrengti terasą paprasčiausiu pasaulyje metodu ir be matomų varžtų. Be to, skirtingai nei tropinė mediena, uosis negadina jūsų įrankių ir neskleidžia nuodingų dulkių. Termiškai modifikuota mediena yra natūrali, be cheminių medžiagų ir saugi aplinkai.

Patogios, be šakų, natūraliai patvarios terasinės lentos

BEŠAKĖ MEDIENA

Vienoda, estetiška išvaizda

GLOTNUS PAVIRŠIUS

Patogi terasa be atplaišų

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo uosio terasinės lentos turi aukščiausią galimą patvarumo klasę

VAIKŠČIOJIMAS BASOMIS

Terasos neperkaista saulėje

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Mūsų termo uosio terasinės lentos yra mėgstamas architektų ir dizainerių – keletą pavyzdžių rasite mūsų galerijoje

Kodėl verta rinktis termo uosio terasą?

 • Jei ieškote patvarios ir stabilios medžiagos, tinkamos naudoti lauke, termo uosio terasinės lentos tinka jums. Tai idealus pasirinkimas tiems, kuriems iš tiesų rūpi aplinka ir kurie nori sumažinti savo ekologinį pėdsaką.
 • Termiškai modifikuotas uosis yra ekologiška tropinės medienos alternatyva – mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų miškų, niekada nepirksime medienos, kuri yra kilusi iš nykstančių miškų, tropinių miškų ar atogrąžų miškų.
 • Termiškai modifikuoto uosio ilgaamžiškumo savybės panašios į tropinės medienos (1 klasė, 25 ir daugiau metų), o matmenų stabilumas yra didesnis.
 • Termiškai modifikuota mediena pasižymi mažesniu drėgmės sugėrimo gebėjimu ir greičiu, todėl mažiau deformuojasi dėl drėgmės, o tai reiškia, kad mediena mažiau susitraukia ir išsiplečia, kai naudojama lauke.
 • Mūsų termiškai modifikuotas uosis yra gamtai draugiška medžiaga, nes terminio modifikavimo procese nenaudojami jokie chemikalai ir nesusidaro jokių pavojingų atliekų.

Papildomos galimybės lengvam montavimui ir nepriekaištingai išvaizdai

ŠUKAVIMAS

Išryškina natūralią medienos tekstūrą

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Terasa be matomų medsraigčių

GALIMYBĖ JUNGTI ILGIU

Mažina atliekų kiekį, taupo išlaidas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Mūsų standartinis termo uosio terasų asortimentas

Termo uosis D4

Montavimas matomas: sraigtai, mesraigčiai

Daugiau

Termo uosis D45J

Paslėptas montavimas PaCS clip

Daugiau

Termo uosis D31

Paslėptas montavimas Teni clip

Daugiau

Termo uosio terasinės lentos

Žiūrėti visus termo uosio terasinių lentų profilius

Daugiau

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Termiškai modifikuotas uosis – atsakinga tropinės medienos alternatyva

Atogrąžų mediena laikoma auksiniu medienos ilgaamžiškumo standartu. Ši mediena, žinoma, yra vertinga, tačiau jai įsigyti kertami atogrąžų miškai. Siūlome alternatyvą – naudoti medienos rūšis, kurios, termiškai modifikuotos, pasižymi panašiu patvarumu ir funkcionalumu kaip atogrąžų medienos rūšys, tačiau neiškertant atogrąžų miškų.

Mūsų termiškai apdorotos terasinės lentos yra natūraliai tokios pat pat patvarios kaip ir atogrąžų mediena, o gal net dar patvaresnės, be to, sodrios gilios spalvos. Skirtingai nuo tropinių lapuočių medienos, termiškai apdirbtos lentos yra ekologiškos, netoksiškos ir atsparios puvimui mažiausiai 25 metus, jei tinkamai sumontuotos.

Uosis yra lengvas ir patvarus

Uosis (Fraxinus excelsior arba Fraxinus americana) – Oleaceae šeimos lapuočių medis, augantis Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Uosio mediena yra vertinga, ilgaamžė ir tvirta, o dėl savo dekoratyvios išvaizdos ir patrauklios tekstūros ji yra puiki medžiaga sienų ir grindų paviršiams. Terminė modifikacija suteikia uosiui išskirtinį patvarumą ir egzotišką atspalvį, todėl jis yra ekologiška alternatyva atogrąžų lapuočių medžiams.

Laikui bėgant medienos spalva kinta

Terminė modifikacija uosio medienai suteikia egzotišką tamsiai rudą spalvą.

Kaip ir bet kurios kitos medienos, termiškai modifikuoto uosio paviršius laikui bėgant išblunka iki natūralios sidabriškai pilkos spalvos. Šis procesas prasideda iškart po gaminių sumontavimo ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo to, kiek ultravioletinių spindulių juos veikia. Lentų ilgaamžiškumui tai įtakos neturi.

Jei norite išsaugoti tamsesnį termiškai modifikuotos medienos atspalvį, rekomenduojame kartą per metus lentas aliejuoti UV spinduliams atsparia alyva.

Terasos priežiūra. Alyvuoti ar nealyvuoti?

Termiškai modifikuotoms terasinėms lentoms nebūtinai reikalingas paviršiaus apdorojimas, tačiau reguliari priežiūra ir tepimas alyva atnaujins jūsų terasos išvaizdą ir palengvins jos valymą.

 • Rekomenduojame valyti ir prižiūrėti terasą prieš prasidedant vasaros sezonui.
 • Lengvai nušlifavę išblukusias lentas pašalinsite sidabrinę paviršiaus spalvą ir grąžinsite medienai pirminę išvaizdą.
 • Jei norite išsaugoti arba pakeisti termiškai modifikuotos medienos atspalvį, kartą per metus lentas patepkite UV spinduliams atsparia alyva.
 • Jei norite išsaugoti laikui bėgant papilkėjusių lentų atspalvį, lentas tepkite bespalve alyva be UV spindulių filtro.
 • Alyva turėtų būti tepama tik ant švarių, lygių, nedulkėtų paviršių.

 

Šešios rekomendacijos, kaip įrengti termo uosio terasą

Naudojant tinkamas montavimo technikas, terasos bus gražiausios ir ilgaamžiškiausios

 • Rekomenduojame naudoti termo uosio arba termo eglės sijas (abiejų patvarumo klasė 1). Tai užtikrins, kad jūsų terasos konstrukcija tarnaus bent jau tiek pat laiko, kiek ir terasinės lentos.
 • Pasirinkite PaCS juostelę arba T-4, T-6, arba TENI klipsų tvirtinimą, kad gautumėte terasos paviršių be jokių matomų skylių ar varžtų.
 • Jei nuspręsite tvirtinant terasines lentas naudoti varžtus, rekomenduojame iš anksto išgręžti skyles lentose, kad varžtais nesuskildytumėte medienos. Gręžtuvo skersmuo turi būti 1 mm didesnis už varžto skersmenį.
 • Rinkdamiesi terasines lentas, kurios turi špuntą iš galo, galite sumažinti laiko, darbo ir medžiagų sąnaudas montuodami skirtingo ilgio lentas. Patikimas dvigubas špuntas galuose leidžia lentas jungti nebūtinai virš sijos.
 • Prieš montuodami kiekvienos terasinės lentos galą patepkite vašku, kad užtikrintumėte ilgesnį medienos tarnavimo laiką.
 • Norėdami teisingai sumontuoti, laikykitės terasinių lentų montavimo instrukcijos.