Drift termo eglės dailylentės sendintai išvaizdai

Thermory Drift serijos dailylentės pasižymi švelniai sendintos išvaizda, kuri suteikia restauruotos medienos išvaizdą, tačiau nesumažina ilgaamžiškumo. Kaip ir visos mūsų medžiagos, ši mediena yra itin stabili ir patvari bei tinka vidaus ir lauko apdailai.

Ženkite žingsnį nuo praminto kelio ir kurkite drąsius sprendimus, pasižyminčius regeneruotos medienos estetika ir garantuota kokybe.

Lengvai montuojamos ir prižiūrimos tikros medienos dailylentės

TIK TIKRA MEDIENA

Mūsų produktai pagaminti iš 100% tikros medienos, be jokių priedų

ŠUKUOTAS PAVIRŠIUS

Išryškina natūralią medienos tekstūrą

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

ITIN MAŽAI PRIEŽIŪROS

Nereikia jokios priežiūros - spalva dera su natūraliu medienos atspalviu

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Visas naudotos medienos “reclaimed wood” žavesys

Thermory Drift pagamintas iš termiškai modifikuotos eglės, kurios atsparumas puvimui įvertintas daugiau kaip 25 metais. Lentos yra šukuotos ir dažytos vandens pagrindo dažais, kad būtų atkurta regeneruotos medienos “reclaimed wood” išvaizda ir pojūtis.

Naudokite Drift dailyelntes, kad sukurtumėte nepaprastus sprendimus neprarasdami patvarumo

Spalvos, kurių trokštate

Mūsų Drift serijos gaminiai yra švelniai nudėvėtų, tikroviškų spalvų, kurios suteiks jūsų paviršiams pageidaujamą sendintą išvaizdą. Rinkitės švelnų smėlio atspalvį ir apvytusios pilkos spalvos toną. Prabangios plačios Drift lentos sodrios, prašmatnios spalvos tinka naudoti tiek vidaus patalpose, tiek lauke.

Sienų dailylentėms Drift nereikia jokios papildomos priežiūros dažant, nes apdaila ilgainiui nusitrina ir susilieja su natūralia pilka medienos spalva.

Spalvos: Platinum, Smoked Brandy

Tikra “reclaimed wood” mediena ar Drift?

“Reclaimed wood” mediena gali atrodyti gražiai, tačiau ji susijusi su rizika ir nežinomybe, pavyzdžiui, vabzdžių išmatomis, insekticidais, švinu, klijais ir paklydusiomis vinimis. Drift užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą, kuriuo garsėja Thermory, be jokių kenksmingų cheminių medžiagų ar kitų galimų problemų. Tiesą sakant, Drift atsparumas puvimui vertinamas 25+ metų!

Nereikia laukti metų metus, kol regeneruota mediena atrodys natūraliai apvytusi, nes Drift iš karto suteikia stilingą kaimišką išvaizdą.

Ilgaamžiškumas ir stabilumas yra standartas

Kaip ir visos mūsų termiškai modifikuotos medžiagos, Drift serijos dangos apdorojamos tik karščiu ir garais. Nuolatinę išskirtinę mūsų gaminių kokybę užtikrina mūsų patyrę medienos specialistai. Perdirbta mediena kelia įvairių pavojų, o Drift suteikia visišką ramybę.

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI