Bešakiai termo uosio gontai

 

Termo uosio gontai, kurių paviršius yra pjautas, yra madingas būdas suteikti tekstūros jūsų vidaus ar išorės sienoms. Intensyvi terminė modifikacija padidina dailylenčių matmenų stabilumą ir ilgaamžiškumą, kartu išryškindama natūralų medienos grožį.

Kaip ir visi termo medienos gaminiai, laikui bėgant gontai natūraliai pilkėja, suteikdami jūsų dizainui nepaprastai elegantišką atspalvį.

Termo uosio gontų privalumai

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis

MATMENŲ STABILUMAS

Didesnis matmenų stabilumas bet kokiomis oro sąlygomis

NEREIKALAUJA PRIEŽIŪROS

Nereikia papildomai dengti, laikui bėgant mediena natūraliai pilkėja

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Kodėl verta rinktis termo gontus iš termo uosio medienos?

  • Gontai – tai termo uosio čerpių ir Baltijos beržo faneros derinys su garams laidžia stogo membrana. Jos siūlo išskirtinį sprendimą, leidžiantį pasiekti akį traukiantį rezultatą, taikant labiausiai paplitusią ir paprastą montavimo praktiką.
  • Skiedros yra su liežuvėliu ir grioveliu, todėl jas galima lengvai prikalti prie sijų ar plokščių paviršių. Tai gerokai sutrumpina montavimo laiką, užtikrina stiprų atsparumą vėjui ir sukuria vandens barjerą, kad produktas būtų ilgaamžis ir kokybiškas.
  • Termiškai modifikuotas uosis yra ekologiška tropinės medienos alternatyva – mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų miškų ir niekada nepirksime medienos, kuri yra kilusi iš nykstančių miškų, tropinių miškų ar atogrąžų miškų.
  • Termiškai modifikuoto uosio ilgaamžiškumo savybės panašios į tropinės medienos (1 klasė, 25 ir daugiau metų), o matmenų stabilumas yra didesnis.
  • Termiškai modifikuota mediena mažiau sugeria drėgmės ir dėl mažesnio drėgmės absorbcijos gebėjimo ir greičio mažiau deformuojasi dėl drėgmės, o tai reiškia, kad mediena mažiau traukiasi ir plečiasi, kai naudojama lauke.
  • Mūsų termiškai modifikuotas uosis yra gamtai nekenksminga medžiaga, nes terminio modifikavimo procese nenaudojami jokie chemikalai ir nesusidaro jokių kenksmingų atliekų.

 

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Termiškai modifikuotas uosis – atsakinga tropinės medienos alternatyva

Atogrąžų mediena laikoma auksiniu medienos ilgaamžiškumo standartu. Ši mediena, žinoma, yra vertinga, tačiau jai įsigyti iškirsti milijonai hektarų atogrąžų miškų. Siūlome alternatyvą – naudoti medžių rūšį, kuri po terminio modifikavimo pasižymi panašiu patvarumu ir funkcionalumu kaip atogrąžų medžių rūšių mediena – ir neiškertant atogrąžų miškų.

Mūsų termoapdailos dailylentės yra natūraliai tokios pat pat patvarios kaip ir atogrąžų mediena, o gal net dar patvaresnės, sodrios gilios spalvos. Skirtingai nuo tropinių kietmedžių, termo uosio mediena yra ekologiška, netoksiška ir, tinkamai sumontavus, atspari puvimui mažiausiai 25 metus.

Uosis yra lengvas ir patvarus

Uosis (Fraxinus excelsior arba Fraxinus americana) – Oleaceae šeimos lapuočių medis, augantis Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Uosio mediena yra vertinga, ilgaamžė ir tvirta, o dėl savo dekoratyvios išvaizdos ir patrauklios tekstūros ji yra puiki medžiaga sienų ir grindų paviršiams.

Terminė modifikacija suteikia uosiui išskirtinį patvarumą ir egzotišką atspalvį, todėl jis yra ekologiška alternatyva atogrąžų lapuočių medžiams.