Bešakė termo uosio terasa Quick Deck

Naudojant Thermory QuickDeck terasos modulius, dar niekada nebuvo taip paprasta įrengti elegantiškas ir patrauklias terasos grindis. Nereikia jokių pagrindų, įrankių ar net varžtų, šiuos paklotų modulius galima greitai ir lengvai sujungti naudojant oro sąlygoms atsparias plastikines atramas. Šios gražios be varžtų tvirtinamos terasinės lentos yra idealus sprendimas stogų terasoms ir daugiabučių balkonams, o norint sukurti norimą grindų raštą, galima pasirinkti du modulinius sprendimus.

QuickDeck terasų moduliai pagaminti iš termiškai modifikuoto uosio, kuris yra itin patvarus, stabilių matmenų, be šakų ir turtingo, gilaus atspalvio. Termiškai modifikuota mediena yra natūrali, be cheminių medžiagų ir nekenksminga aplinkai.

Patogios, be šakų, natūraliai patvarios terasinės lentos

BEŠAKĖ MEDIENA

Vienoda, estetiška išvaizda

GLOTNUS PAVIRŠIUS

Patogi terasa be atplaišų

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Mediena tampa patvaresnė, joje sumažėja drėgmės kiekis.

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo uosio terasinės lentos turi aukščiausią galimą patvarumo klasę

VAIKŠČIOJIMAS BASOMIS

Terasos neperkaista saulėje

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Naudodami QuickDeck modulius galite sukurti gražią terasą namams ir viešosioms erdvėms

Kodėl verta rinktis QuickDeck termo uosio terasą?

  • Jei rūpinatės aplinka ir ieškote patvarios bei stabilios medžiagos, tinkamos naudoti lauke, QuickDeck termo uosio terasinės lentos tinka jums.
  • Termiškai modifikuotas uosis yra ekologiška tropinės medienos alternatyva – mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų miškųir mes niekada neperkame medienos, kuri yra kilusi iš nykstančių miškų, tropinių miškų ar atogrąžų miškų.
  • Termiškai modifikuoto uosio ilgaamžiškumas panašus į tropinės medienos (1 klasė, 25 ir daugiau metų), o matmenų stabilumas yra didesnis.
  • Termiškai modifikuota mediena pasižymi mažesniu drėgmės sugėrimo gebėjimu ir greičiu, todėl mažiau deformuojasi dėl drėgmės, o tai reiškia, kad mediena mažiau susitraukia ir išsiplečia, kai naudojama lauke.
  • Mūsų termiškai modifikuotas uosis yra gamtai draugiška medžiaga, nes terminio modifikavimo metu nenaudojami jokie chemikalai ir nesusidaro jokių atliekų

Graži, lengvai įrengiama terasa

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Terasa be matomų medsraigčių

NĖRA KONSTRUKCIJOS PAGRINDO

Galima montuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus

AUKŠČIAUSIO LYGIO ESTETIKA

Sukurkite gražų raštą

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Standartinis QuickDeck termoapdailos paklotų pasirinkimas

Standartinio pasirinkimo gaminius galima įsigyti kaip paketus. Visiems kitiems kataloge pateiktiems gaminiams taikomas minimalus užsakymo kiekis.

TERMO UOSIS QUICKDECK® MOSAIC MODULIS

Montavimas: mozaikinis modulis. Dydis: 31 x 199 mm. Pakuotės turinys: šeši moduliai (0,95 m2 ploto)

Daugiau

TERMO UOSIS QUICKDECK® MAXI MODULIS

Montavimas: mozaikinis modulis. Dydis: 32 x 238 mm. Pakuotės turinys: šeši moduliai (1,71 m2 ploto)

Daugiau

TERMO UOSIO TERASINĖS LENTOS

Peržiūrėkite visą mūsų terasų gaminių asortimentą

Daugiau

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

QuickDeck terasa gaminama iš termo uosio

Uosis (Fraxinus excelsior arba Fraxinus americana) – Oleaceae šeimos lapuočių medis, augantis Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Uosio mediena yra vertinga, ilgaamžė ir tvirta, o dėl savo dekoratyvios išvaizdos ir patrauklios tekstūros ji yra puiki medžiaga sienų ir grindų paviršiams. Terminė modifikacija suteikia uosiui išskirtinį patvarumą ir egzotišką atspalvį, todėl jis yra ekologiška alternatyva atogrąžų lapuočių medienai.