Išskirtinės Kodiak termo eglės dailylentės

Kodiak dailylenčių gamą galima naudoti siekiant sukurti itin atšiaurią ir natūralią atmosferą. Jos tvirtos plokštės su šukuota tekstūra yra įkvėptos didingo rudojo lokio Kodiako ir atspindi atšiaurų, laukinį Aliaskos miškų, jo natūralios buveinės, žavesį.

Kodiak asortimentas gaminamas iš eglės, kuri buvo termiškai modifikuota naudojant tik šilumą ir garus. Lentos modifikuotos iki pat šerdies, todėl jų matmenys išlieka stabilūs, o teisingai sumontuotos jos yra atsparios puvimui mažiausiai 25 metus. Kodiak lentos suteikia natūralumo ir kaimiškumo pojūtį bei aukščiausios klasės savybes, kurios būdingos termiškai modifikuotai medienai.

Itin patvarios dangos su gražiomis šakomis

ITIN PLAČIOS LENTOS

Švari, stilinga išvaizda ir paprastas montavimas

MATOMOS ŠAKOS

Natūralus eglės medienos grožis

ŠUKUOTAS PAVIRŠIUS

Išryškina natūralią medienos tekstūrą

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Termiškai modifikuota mediena yra patvaresnė, kai joje yra mažiau drėgmės

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Termo eglės dailylentės turi aukščiausią galimą patvarumo klasę

TVARU

Mediena, gauta iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

Kodėl verta rinktis Kodiak termo eglės apdailą?

  • Jei pageidaujate kaimiškos, natūraliai atrodančios medienos, bet jums reikia aukščiausios kokybės patvarumo, Thermory Kodiak termo eglė yra puiki medžiaga jūsų fasadui.
  • Ypač plačios lentos užtikrina greitą montavimą, mažiau siūlių, todėl sukuriama stilinga ir moderni išvaizda.
  • Šukuotas matomas paviršius pabrėžia natūralų medienos tekstūros patrauklumą.
  • Terminė modifikacija suteikia eglei aukščiausią patvarumo klasę (1 klasė, 25+ metų), todėl jūsų fasadas puikiai atrodys dešimtmečius.
  • Dėl terminės modifikacijos sumažėjusio medienos gebėjimo sugerti drėgmę ir jos normos, mažiau deformuojasi dėl drėgmės.
  • Kadangi jos yra tokios stabilios, rekomenduojame Kodiak plokštes montuoti su plastikiniais laikikliais.
  • Siūlome termiškai modifikuotą eglę su Nordic Swan Ecolabel ženklu, kuris patvirtina, kad mediena yra kilusi iš atsakingai tvarkomų miškų, joje nėra cheminių medžiagų ir ji yra itin patvari, kai naudojama lauke.

Papildomos parinktys lengvam montavimui ir nepriekaištingai apdailai

PASLĖPTAS TVIRTINIMAS

Fasadai be matomų medsraigčių

GALIMYBĖ JUNGTI ILGIU

Mažina atliekų kiekį, taupo išlaidas

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Novatoriški ir paprasti tvirtinimo būdai

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI

Iš eglės išsiskiria mažiau dervų

Paprastoji eglė (Picea abies) – Europoje paplitęs pušinių šeimos pušų genties spygliuočių medis.
Neapdorota eglės mediena yra lengva, minkšta, beveik baltos spalvos, vidutinių mechaninių savybių. Eglė lengviau skyla nei pušis, tačiau ji mažiau dervinga. Mediena labai gerai tinka terminiam modifikavimui, dėl kurio ji tampa gerokai patvaresnė ir stabilesnė, o kartu įgauna gražų aukso rudumo atspalvį.

Laikui bėgant medienos atspalvis kinta

Dėl terminės modifikacijos eglės mediena įgauna gražų aukso rudos spalvos atspalvį. Šukuota apdaila dar labiau išryškins medienos gylį ir raštą.

Kaip ir bet kurios kitos medienos, termiškai modifikuotos eglės paviršius laikui bėgant įgaus natūralią sidabriškai pilką spalvą. Šis procesas prasideda iš karto po gaminių sumontavimo ir gali trukti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, priklausomai nuo to, kiek ultravioletinių spindulių juos veikia. Lentų ilgaamžiškumui tai įtakos neturi.

Sienų dangos priežiūra, alyvuoti ar nealyvuoti?

Termiškai modifikuotoms sienų apdailos dailylentėms nebūtinai reikalingas paviršiaus apdorojimas. Tačiau, jei norite išsaugoti ar pakeisti termiškai modifikuotos medienos atspalvį, rekomenduojame prieš montuojant plokštes alyvuoti jas UV spinduliams atsparia alyva ir alyvavimo procesą kartoti kas 3 metus. Alyva turėtų būti tepama tik ant švarių, lygių, nedulkėtų paviršių. Prieš tepdami alyvą visai apkalai, išbandykite ją ant nedidelio medienos gabalėlio, naudodami nedidelį kiekį alyvos. Laikykitės alyvos gamintojo nurodymų.

Trys rekomendacijos, kaip įrengti Kodiak termo eglės sienų apdailą

Norint, kad dailylentės ilgai tarnautų, labai svarbu pasirinkti tinkamus montavimo būdus.

  • Pagrindo konstrukcijai rekomenduojame naudoti sijas iš termiškai modifikuotos pušies, kurių ilgaamžiškumo klasė yra 2. Tokiu būdu pagrindo konstrukcija tarnaus taip pat ilgai, kaip ir dailylentės.
  • Rinkitės paslėpto tvirtinimo elementus, kad sukurtumėte fasadą be jokių matomų varžtų.
  • Kai montavimui naudojami medsraigčiai, varžtų galvutės neturi būti įsuktos per giliai į medieną. Sraigtų galvutės turi būti beveik viename lygyje su medienos paviršiumi, kad būtų išvengta vandens prasiskverbimo.