Susipažinkite su termiškai modifikuotos medienos privalumais

Šioje informacinėje medžiagoje išsamiai apžvelgiame, kaip gaminama termiškai modifikuota mediena ir kokią naudą ji teikia šiuolaikinei statybai. Taip pat aptariame pagrindinius aspektus, kuriais reikėtų vadovautis, kai būsimam projektui renkatės termiškai modifikuotą medieną.

Terminis modifikavimas suteikia mūsų gaminiams daug privalumų

YPATINGAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Aukščiausia patvarumo klasė

MATMENŲ STABILUMAS

Didesnis matmenų stabilumas bet kokiomis oro sąlygomis

GERESNĖS IZOLIACINĖS SAVYBĖS

Ne taip įkaista saulėje

TVARU

Mediena iš tvarių miškų, modifikuota be cheminių medžiagų

LENGVESNĖ MEDŽIAGA

Dėl mažesnio drėgmės kiekio medžiaga yra lengvesnė

SAUGUS ATLIEKŲ TVARKYMAS

Mūsų gaminių nereikia tvarkyti kaip pavojingų atliekų

Šiluminė modifikacija prasiskverbia vientisai per visą gaminio storį

Skirtingai nuo cheminio impregnavimo, terminis modifikavimas sustiprina visą medieną, o ne tik jos išorinį paviršių. Rezultatas – visais atžvilgiais stabilios ir patvarios lentos. Gaminių kokybė yra svarbiausia, todėl sunkiai dirbame tobulindami savo technologiją ir diegiame naujoves, kad išliktume priekyje.

Terminis modifikavimas reikalauja meistro atsidavimo ir įgudusios rankos

Terminis modifikavimo procesas vyksta kaitinimo kameroje su specialiais jutikliais, kuriuos kompiuteriu valdo patyrę specialistai.

Kokybę užtikrina specialus terminio modifikavimo procesas, sukurtas remiantis 20 metų patirtimi, kuris skiriasi priklausomai nuo rūšies ir naudojimo paskirties. Principas tas pats: medienos drėgmės lygis 35-46 valandas sumažinamas iki 0 %, po to temperatūra pakeliama iki reikiamo lygio, o vėliau mediena atvėsinama ir apipurškiama. Visą terminio modifikavimo proceso laiką naudojama tik temperatūra ir garai. Šiluma sukelia fizines ir chemines reakcijas medienoje, o mes kontroliuojame procesą reguliuodami drėgmę.

Aukščiausia temperatūra priklauso nuo medienos rūšies ir nuo to, kur bus naudojamas termiškai modifikuotas medienos gaminys

Intensyvi terminė modifikacija: temperatūra yra ne mažesnė kaip 215 laipsnių, todėl mūsų medienos gaminiai idealiai tinka naudoti lauke.

Vidutinė šiluminė modifikacija: aukščiausia temperatūra yra 190 laipsnių, tinkama medienai, naudojamai patalpose.

Dėl terminės modifikacijos mediena tampa patvaresnė ir stabilesnė

Termiškai modifikuojant medieną sumažėja jos tankis ir pakinta struktūra, todėl termiškai modifikuotos medienos gaminiai turi daug privalumų:

  • Termiškai modifikuojant medieną keičiasi jos fizinės ir cheminės savybės. Kaitinama mediena išskiria drėgmę ir keičiasi jos cheminė sudėtis.
  • Dėl terminės modifikacijos sumažėja medienos įgeriamumas, t. y. veikiama drėgmės ji nebe taip stipriai išbrinksta. Be to, pagerėja matmenų stabilumas, todėl mediena mažiau plečiasi ir traukiasi lauko sąlygomis.
  • Dėl mažesnių vidinių įtempių termiškai modifikuotoje medienoje taip pat sumažėja medžiagų sąnaudos statybos metu.
  • Medienos biologinis atsparumas didėja, nes termiškai modifikuojant medieną joje esančios maistinės medžiagos tampa mažiau prieinamos kenkėjams ir mikroorganizmams. Dėl to padidėja medienos patvarumas lauko sąlygomis ir jos nereikia impregnuoti toksiškomis medžiagomis, kad būtų apsaugota.
  • Termiškai modifikuotos medienos šilumos ir garso izoliacija yra net 30 % geresnė nei natūralios medienos.
  • Termiškai modifikuota mediena yra mažesnio svorio ir tankio, todėl ją lengviau mechaniškai apdoroti.
  • Termiškai modifikuota mediena yra gražios, sodrios spalvos. Tai gali būti naudinga tvarumui, pavyzdžiui, termiškai modifikuotas uosis gali būti puiki alternatyva atogrąžų kietmedžiui.
  • Kadangi terminio modifikavimo procese nenaudojami jokie chemikalai, mūsų termiškai modifikuotos medienos gaminiai yra saugūs ir po naudojimo jų nereikia tvarkyti kaip pavojingų atliekų.

Mūsų termiškai modifikuotos medienos gaminiai yra išbandyti

Žinome, kad mūsų termiškai modifikuotos medienos gaminiai yra aukščiausios klasės. Naudojant tinkamus montavimo būdus, jie tarnaus dešimtmečius. Mūsų produktų kokybė yra nuosekliai įrodyta trečiųjų šalių bandymų rezultatais.

SKAITYKITE DAUGIAU APIE SERTIFIKATUS IR TESTUS

Kitas jūsų projektas su Medžio gausa

Kartą pasinaudoję mūsų gaminiais, į medieną daugiau niekada nebežiūrėsite taip, kaip anksčiau.

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Palikite ilgalaikį efektą

Mūsų lentos – tai nuostabus natūralaus grožio ir patobulintos funkcijos derinys. Mūsų naujoviško proceso rezultatas – gaminiai, kurie yra labai atsparūs puvimui, tačiau nepraranda tvirtumo ir lankstumo. Produktai, pasižymintys nepaprastu ilgaamžiškumu ir sodria, gražia spalva. Turime vieną tikslą – sukurti ilgalaikį poveikį.

Termiškai modifikuota mediena tinka interjerui ir eksterjerui, namams ir, dėl savo ilgaamžiškumo, viešosioms erdvėms. Fasadams, terasoms ir balkonams, pirtims, baseinų zonoms, grindims, sienoms ir stogams.

Sužinokite daugiau apie mūsų termiškai modifikuotos medienos gaminius