Išskirtinės ir ilgaamžės grindų lentos

Kokybiškomis grindimis ne tik malonu vaikščioti, bet ir būti namuose tampa įkvepiančia patirtimi, o mūsų grindų dangos gaminiai yra geriausi savo klasėje.

Mūsų itin specializuotas procesas kruopščiai modifikuoja kiekvieną lentą, suteikdamas jai neprilygstamą patvarumą ir stabilumą iki pat šerdies. Termiškai modifikuota mediena pasižymi mažesniu drėgmės sugėrimo gebėjimu ir greičiu, todėl sumažėja drėgmės sukeliamos medienos deformacijos, t. y. mediena mažiau susitraukia ir išsiplečia kintant drėgmei. Thermory kietmedžio masyvo grindys dėl didelio terminės modifikacijos stabilumo tinka šildomoms grindims.

Be to, kad terminė modifikacija ne tik pagerina fizines savybes, bet ir suteikia medienai žavų tamsesnį atspalvį, todėl mūsų termorūšis yra ekologiška alternatyva tropinei medienai.

Termiškai modifikuotų grindų privalumai

STABILUMAS

Didesnis matmenų stabilumas kintančiomis sąlygomis

TERMIŠKAI MODIFIKUOTA

Termiškai modifikuota mediena yra patvaresnė, nes joje yra mažiau drėgmės

ITIN PLAČIOS LENTOS

Prabangios ir plačios lentos, kad būtų greičiau sumontuotos

GLOTNUS PAVIRŠIUS

Grindys be atplaišų

PAPRASTAS MONTAVIMAS

Naujoviški ir paprasti tvirtinimo būdai

LENGVA PRIEŽIŪRA

Lengva priežiūra, kad autentiška apanglėjusi išvaizda išliktų ilgus metus

Grindų lentos gaminamos iš natūralios medienos, kuri natūraliai patobulinta, kad suteiktų žavesio ir grožio bet kokiai aplinkai. Kolekcijoje yra ir šviesesnių, ir tamsesnių atspalvių, siaurų ir labai plačių lentų, kurias lengva montuoti. Medžio masyvo grindų gaminiai parduodami be apdailos, todėl galite rinktis įvairias alyvas ir lakus pagal savo pageidavimus. Apdirbant lentas alyva arba laku, išsaugoma mediena ir suteikiama sodresnė, tolygesnė išvaizda. Tai galima atlikti po to, kai neapdorotos medžio masyvo grindų lentos sumontuotos ir klijai visiškai sukietėję.

Grindys tinka tiek namams, tiek didelio intensyvumo patalpoms, pavyzdžiui, sporto klubams ir viešosioms vietoms. Ją sudaro 14 x 20 mm kietmedžio masyvo juostos, sujungtos permatoma juosta. Šiuos kvadratėlius galima klijuoti įprastais parketo klijais. Klijais reikia tepti tik galinį paviršių, tarp atskirų gabalėlių klijų nedėti. Šios grindys tiekiamos nušlifuotos, todėl suklijavus jas tereikia patepti alyva arba laku. Kad rezultatas būtų tobulas, rekomenduojame kreiptis į profesionalią kietmedžio grindų montavimo įmonę.

Pasirinkite vidutinę modifikaciją, jei norite šviesesnio tono, arba intensyvią modifikaciją, jei norite tamsesnio tono.

PERŽIŪRĖTI MŪSŲ GAMINIŲ KATALOGĄ

Dėl terminės modifikacijos mediena įgauna nuostabų tamsesnį atspalvį

Vidutiniškai modifikuotas termo uosis idealiai tinka interjerams, kuriuose norima ryškių ir auksinių spalvų, taip pat tinka šildomoms grindims. Rekomenduojamas didžiausias vidutiniškai modifikuotų grindų plotis yra 130 mm.

Intensyviai modifikuotas termo uosis pasižymi dideliu matmenų stabilumu ir gali būti montuojami su grindų šildymo sistemomis. Intensyviai modifikuotas uosis suteikia šiltus tamsius atspalvius kietmedžio grindų asortimente, todėl iš tiesų išryškėja natūralus medienos tekstūros grožis.

Grindys suteikia žavesio ir grožio namams ir intensyvaus naudojimo viešosioms erdvėms

Susisiekite su mumis

SUSISIEKTI